Menopauza

Jsem přesně tam, kde mám být!

Jsem spokojená ve své ženskosti, ve svém těle a ve svém životě. Jsem si sama sebe vědomá každou vteřinu svého bytí a každou buňkou svého těla. Procházím krásným obdobím PŘECHODU ze zvědavosti k moudrosti, z hledání do sdílení. Naučila jsem se uvolňovat bolest i emoce ve svém těle, napojovat se na svůj vnitřní zdroj, vybírat si správné myšlenky a nebýt v odporu s tím co se ve mně nebo okolo mě děje. Jsem již vědomě propojená se svým tělem, svými pocity a svojí ženskostí. Žiju tady a teď se vším, co mi život přináší. Dělám práci, kterou miluji.

Vnímám, jak krásná jsou jednotlivá období v rytmu těla ženy.


Poslední roky mého menstruačního cyklu jsem prožila v krásné harmonii, v propojení se živly, se kterými jednotlivé týdny souvisí a spící zdroj mé vnitřní enrgie začal tryskat jako gejzír do všech vrstev těla.

Procházím obdobím menopauzy a užívám si vše, co s ní souvisí. Je to poslední a velmi hluboké přechodové období ženy, které stojí za to si vychutnat.

Jsem tu pro Tebe

  • Jsi žena ve věku 40 +?
  • Je tvým tématem menopauza?
  • Ztrácíš se ve svém těle?
  • Jsi víc náladová a zmatená?
  • Nezvládáš to, co dřív a štve tě to?

I já tohle všechno důvěrně znám a věř mi, že pouhý úhel pohledu nebo zaměření myšlenek či práce s dechem, tě hluboce propojí s tvým měnícím se tělem. Nic není jednobarevné, nic není bezvýchodné, nic není neřešitelné.

Nabízím ti své znalosti a zkušenosti jak se vědomě na MENOPAUZU připravovat. Nabízím ti návody co dělat se svou náladovostí, jak to může být v tomto období se sexualitou, jak se soustředit na sebe a nenechat se vystrašit negativními články. Jak naslouchat svému tělu, jak a kam správně dýchat, jak se neodbývat, jak nepropadat depresi, jak se stravovat a jak důležité je odpočívat. 

Skoč radostně do další fáze života obohacená o lehkost a posílena moudrostí.