Nechte se hýčkat ....

Protože mě samotné kvalitní masáž velmi pomohla před mnoha lety zlepšit zdravotní stav, rozhodla jsem se naučit se toto krásné umění práce s tělem a duší.
Základní kurzy jsem absolvovala u vynikajícího maséra Petra Berana.

K technikám, které jsem se naučila, jsem přidala svoji osobitou esenci a energii, která se postupně stále rozvíjí a dnes mě už sama vede.

Masáže tvořím přímo na tělo a duši každého člověka.
Pokud ujdete nějaký kus cesty seberozvoje a odevzdáte se proudu vědomí, pochopíte, že vás vede laskavě a neomylně. Je to také největší dar, kterým můžete obohatit ostatní.
Masáže se tak stávají vědomým dotekem, pohlazením, energetickou aktivací, uvědomění dechu, relaxací i léčbou.
Teplý olejíček, příjemná hudba, vůně a blahodárné světlo svíček doplní prostor a umocní tvorbu.

Pro mě osobně se masáž stala nedílnou součástí života.
Je to velmi blahodárný a láskyplný čas věnovaný sobě.
A je také velmi důležité vybrat si člověka, který vás opečovává.

Vyberte si u mě z těchto masáží

Datum a čas dohodneme individuálně, stejně jako další informace.

Tato masáž je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy už víme, že stres je hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Tedy i případných bloků a přepjetí ve svalech.

Teplý olejíček obohacený vonnými oleji působí blahodárně na tělo i mysl.

Při masáži se používají jemnější a pomalejší hmaty pro navození klidu a pohody.

Tato masáž pomáhá od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z organismu.     

Relaxační masáž můžete dopřát jednotlivým částem těla, nebo zvolit masáž celotělovou, která vás nádherně vyladí a tělo si ji nejdéle pamatuje.

Celou masáž provází příjemná relaxační hudba pro klid a odpočinek.

Potřebujete rychlý start do nového dne?Nebo jak se říká “Nakopnout”? Pak je tato masáž tou správnou volbou.           

Před masáží se tělo prohřeje a protře. Po aplikaci teplého oleje se provádí rychlé pevné tahy, které tělu dopřejí prokrvení a nabrání energie. Dle přání klienta se i při této masáži může přidat energetizující olejíček, který její účinky ještě podpoří. 

Masáž je vhodná pro záda a horní i dolní končetin. Vhodným doplněním je masáž hlavy, kterou náš mozek miluje. 

Ideální dobou, kdy si tuto masáž dopřát, je dopoledne. 

Masáž nohou – zejména chodidel – je blahodárným zážitkem. 

Jak mnozí z vás vědí, chodidlo je otiskem celého těla – vnitřních orgánů, kostí, hlavy … je v něm mnoho nervových zakončení a sídlí v něm i vstupní body energií. Ještě stále nevěnujeme svým nohám takovou péči, jakou si zaslouží. Ať už se to týká úlevy svalům během dne, promazávání krémy, odpočinku ve zvýšené poloze, střídavým sprchováním teplou a studenou vodou …… Samomasáž můžeme svým chodidlům dopřát chůzí naboso, kdy se tkáně krásně prokrví, svaly i nervy dostávají podněty k aktivitě a díky otiskům našeho těla právě na chodidlech vlastně masírujeme celé tělo. 

Bosochůze působí výborně i na naši psychiku. Když jdeme naboso, jdeme automaticky pomaleji, přemýšlíme víc o tom jak a kam šlápneme a vnímáme intenzivněji prostor kolem sebe. už méně pozornosti – nebo vůbec žádnou – věnujeme běžným starostem, shonu, telefonování …. Podobnou službu, ale s ještě větší relaxací, nám poskytne masáž nohou. Položit se na lehátko, zaposlouchat se do příjemných tónů, cítit jemné vůně olejů a odevzdat své nohy do rukou masérky. Jakoby se na chvíli zastavil čas a vy jste byli bosi, na louce plné květin, koupali své nohy v chladivé vodě nebo je ohřívali u ohně. Dopřejte si alspoň 1x za měsíc tuto blahodárnou péči, zamilujte se do svých chodidel a ony vás budou při chůzi nadnášet.

Jste unaveni a nevíte proč?
Trpíte bolestmi, které se v těle stěhují z místa na místo?
Bolí vás snad úplně všechno?
Někdy se cítíte jako tělo bez duše, je vám často smutno?Nebo jste vyhořelí z práce a cítíte úzkost?  

Právě pro vás je určena tato masáž.

Důležité je povolení, odevzdání se doteku a zároveň jeho přijímání. Při této masáži jde o citlivost k celé bytosti. Zvolit správnou hudbu, ve které se cítíte dobře, správnou kombinaci olejů, jejichž vůně vás prostoupí a profesionální intimitu maséra. Důležitou roli zde hrají nejen citlivě vedené doteky, ale také správné energetické napojení a plynutí. Potřebujete se cítit v bezpečí a přijetí. Doporučuji masáž celého těla, kdy dojde k vnitřnímu propojení a silnějšímu prožitku.  

Aby bylo lidské tělo zdravé, je třeba, aby jeho čakry byly v rovnováze, správně fungovaly a přijímaly bioenergii. 

Slovo čakra pochází ze sanskrtu a v překladu znamená kruh nebo kolo. Čakry jsou energetická centra člověka nacházející se podél vertikální osy těla. Jsou spojeny hlavními meridiány (soustava drah, jimiž proudí energie uvnitř těla). Důležitých je sedm hlavních čaker.
Poruchy, blokády a různé deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry, odblokované, vyčištěné a v harmonii, je harmonický i život člověka.

Vyladění čaker lze dosáhnout mnoha způsoby. Jedním z nich je i masáž. 

Nejprve se provedou tahy pro aktivaci svalů a energie. Poté se v místech průchodu čaker aplikují čakrové oleje, vytvořené speciálně pro posílení a vyladění jednotlivých energetických center. Jemnými přesně vedenými pohyby se z přední i zadní strany čakry otvírají a harmonizují. Po této masáži se cítíme vyladěni, zdraví a celiství. Avšak je třeba masáž několikrát nebo pravidelně opakovat. Každé tělo si nese jiný příběh, který v něm mohl vytvořit bloky nebo zavřít energii. A proto i každé tělo potřebuje jiný čas a prostor k uzdravení.

Tato masáž může být i doplněním jiného druhu masáže, kdy je třeba otevřít a pročistit třeba jen jeden energetický kanál.