Tvořím pro vás a s vámi

Přijedu tvořit i k Vám ...


Výzva pro týden 13. - 19.4.2020  (ale i na kdykoliv jindy)

* Plyňte ve svém klidu nebo se roztočte jako vítr - Dnešní dny nás ZPOMALILY, ale možná potřebujete být v TEMPU a nechcete se nechat ZASTAVIT. Ponořte se do zdvojeného rytmu hudby a pozvěte se do vlastního rytmu. Chvilku spočiňte v NASLOUCHÁNÍ dokud se s hudbou NESPOJÍTE. 

* Zjistěte, co se ve vás v těchto dnech odehrává - Cítíte ENERGII? ZMATEK? LEHKOST? RADOST? ... jaká EMOCE a jaký POCIT se ve vás teď nachází? Dovolíte si to nechat skrze sebe projít, nebo si to dokonce UŽÍT?

* Povolejte tělo aby vám dalo odpověď - TĚLO je náš nástroj na vyjádření, odevdzedjte ho hudbě a vůbec ho neovládejte. DOVOLTE mu, aby samo našlo RYTMUS a POHYB. Následujte své končetiny, hlavu, pánev, trup, svoji páteř. Kam vás vede? Jak se vaše tělo cítí?  

* Užijte si jeho cestu - doprovázejte DECHEM své tělo a jeho pohyby. Znova a znova si pouštějte hudbu, dokud vás nepřestane BAVIT a dokud se úplně neuvolníte. Jen TANČETE a nechte vše ostatní BÝT. 

* Neposuzujte a nehodnoťte - zatančete si KAŽDÝ DEN, kdy si na sebe uděláte čas po dobu 1TÝDNE na tu stejnou hudbu, ale buďte pouhým POZOROVATELEM. Jako byste byli DIVÁKY svého vlastního vystoupení. Vnitřní pocity a vaše tělo vám budou dávat tiché ODPOVĚDI.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                            

Vítám vás v roce 2020, v jeho plynutí a pohybu.

Pro měsíc Leden jsem vám připravila nový cyklický tanec 🔥4 RytMy 💦 ve kterém prožijeme opět samy sebe ve své cykličnosti, spojení s přírodou a živly. Nové bude to, že tento tanec prožijeme 4 týdny po sobě. Můžeme si tak lépe uvědomit, jak nás ve které fázy rytmus ovlivňuje, co cítí naše tělo, jakou energii do pohybu dáváme, co nám nejvíc v ten který týden vyhovuje 🌪. Jak budeme zkušenost s pohybem prohlubovat, zvědomí se nám i každodenní situace a naše reakce na ně. Lépe pochopíme, proč reagujeme na stejné věci odlišně a kde jsou naše hranice 🐾 Prožijeme krásu svého těla, jeho rozmanitost, propojení se živly. Protančíme se zimou, jarem, létem i podzimem svého těla.

Tančíme vždy ve středu od 18.15h v Coop Club Diskont hb Chotěboř. Začínáme 8.1.2020

BONUS pro ženy z Přibyslavské: nabízím spolujízdu mým vozem pro 4 z vás, které se k nám chcete v Chotěboři připojit.

 ❄️🌿Těším se na vás🌞🍂

Program pro seniorky - právě teď v Chotěboři, každou středu 10 - 11 hodin v Coop clubu HB

Muzikoterapie v mateřské školce .... nádherná práce a prožitky pro mě, děti i paní učitelky :) Děti se seznámily s nástroji, tančily a válely se v jejich rytmu, samy si některé i vyzkoušely. Hodinové setkání jsme zakončené relaxací, do které si i ony samy aktivně zapojily :) Chcete si i vy spestřit program v MŠ? Ráda přijedu :)  

HUDEBNÍ PRÁZDNINY V PŘIBYSLAVI 2019 - Pohyb, prožívání a cítění těla, muzika, tanec, legrace ....

Rituální tanec, ve kterém prožijete svoji jedinečnost, ženství, radost i smyslnost.
Rituální tanec, ve kterém prožijete svoji jedinečnost, ženství, radost i smyslnost.