Tvořím pro vás a s vámi

Přijedu tvořit i k Vám ...


STRACH a co s ním ??

Věčné téma STRACHU.                                                                                                                                               Máme STRACH ze smrti, ze samoty, ze ztráty partnera, dětí rodičů, svobody, peněz, práce ....                              Někdy je toho tolik, že nevíme kudy kam. Snažíme se STRACH přehlížet, zastrčit, umlčet... ale ON se nám stále znovu v různých podobách připomíná. A co víc! Nabalují se na něj další emoce jako zlost, žárlivost, smutek ... a dál se přidávají NEmoce, to když už opravdu nemůžeme.                                                                                                    Jsou různé cesty, jak se STRACHEM pracovat. Je třeba najít tu správnou pro sebe.                                                      Mě pomohla v mém životě cesta pochopení, přijetí a prožití si strachu skrze Tělo. Naučila jsem se tak zpracovávat a přijímat i další emoce, čistila jsem a čistila a šlo to stále snadněji a snadněji.                                                            Dnes je práce s tělem mým posláním. Stále objevuji jeho další schopnosti a kvality. Pochopila jsem, že Tělo je Moudré a Mocné mnohem víc, než jsem si kdysi dovedla představit. Dokáže rozpouštět i odpouštět, dokáže se sebeléčit. Pokud jste i vy v bludném kruhu, kde panuje STRACH, jsem připravena vám ukázat svoji cestu 

Výzva pro týden 13. - 19.4.2020  (ale i na kdykoliv jindy)

* Plyňte ve svém klidu nebo se roztočte jako vítr - Dnešní dny nás ZPOMALILY, ale možná potřebujete být v TEMPU a nechcete se nechat ZASTAVIT. Ponořte se do zdvojeného rytmu hudby a pozvěte se do vlastního rytmu. Chvilku spočiňte v NASLOUCHÁNÍ dokud se s hudbou NESPOJÍTE. 

* Zjistěte, co se ve vás v těchto dnech odehrává - Cítíte ENERGII? ZMATEK? LEHKOST? RADOST? ... jaká EMOCE a jaký POCIT se ve vás teď nachází? Dovolíte si to nechat skrze sebe projít, nebo si to dokonce UŽÍT?

* Povolejte tělo aby vám dalo odpověď - TĚLO je náš nástroj na vyjádření, odevdzedjte ho hudbě a vůbec ho neovládejte. DOVOLTE mu, aby samo našlo RYTMUS a POHYB. Následujte své končetiny, hlavu, pánev, trup, svoji páteř. Kam vás vede? Jak se vaše tělo cítí?  

* Užijte si jeho cestu - doprovázejte DECHEM své tělo a jeho pohyby. Znova a znova si pouštějte hudbu, dokud vás nepřestane BAVIT a dokud se úplně neuvolníte. Jen TANČETE a nechte vše ostatní BÝT. 

* Neposuzujte a nehodnoťte - zatančete si KAŽDÝ DEN, kdy si na sebe uděláte čas po dobu 1TÝDNE na tu stejnou hudbu, ale buďte pouhým POZOROVATELEM. Jako byste byli DIVÁKY svého vlastního vystoupení. Vnitřní pocity a vaše tělo vám budou dávat tiché ODPOVĚDI.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                            

Vítám vás v roce 2020, v jeho plynutí a pohybu.

Pro měsíc Leden jsem vám připravila nový cyklický tanec 🔥4 RytMy 💦 ve kterém prožijeme opět samy sebe ve své cykličnosti, spojení s přírodou a živly. Nové bude to, že tento tanec prožijeme 4 týdny po sobě. Můžeme si tak lépe uvědomit, jak nás ve které fázy rytmus ovlivňuje, co cítí naše tělo, jakou energii do pohybu dáváme, co nám nejvíc v ten který týden vyhovuje 🌪. Jak budeme zkušenost s pohybem prohlubovat, zvědomí se nám i každodenní situace a naše reakce na ně. Lépe pochopíme, proč reagujeme na stejné věci odlišně a kde jsou naše hranice 🐾 Prožijeme krásu svého těla, jeho rozmanitost, propojení se živly. Protančíme se zimou, jarem, létem i podzimem svého těla.

Tančíme vždy ve středu od 18.15h v Coop Club Diskont hb Chotěboř. Začínáme 8.1.2020

BONUS pro ženy z Přibyslavské: nabízím spolujízdu mým vozem pro 4 z vás, které se k nám chcete v Chotěboři připojit.

 ❄️🌿Těším se na vás🌞🍂

Program pro seniorky - právě teď v Chotěboři, každou středu 10 - 11 hodin v Coop clubu HB

Muzikoterapie v mateřské školce .... nádherná práce a prožitky pro mě, děti i paní učitelky :) Děti se seznámily s nástroji, tančily a válely se v jejich rytmu, samy si některé i vyzkoušely. Hodinové setkání jsme zakončené relaxací, do které si i ony samy aktivně zapojily :) Chcete si i vy spestřit program v MŠ? Ráda přijedu :)  

HUDEBNÍ PRÁZDNINY V PŘIBYSLAVI 2019 - Pohyb, prožívání a cítění těla, muzika, tanec, legrace ....

Rituální tanec, ve kterém prožijete svoji jedinečnost, ženství, radost i smyslnost.
Rituální tanec, ve kterém prožijete svoji jedinečnost, ženství, radost i smyslnost.